Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
 
 


   


Historia hodowli z Chinkami Japońskimi zaczeła się od 2010 roku, kiedy to zawitała piękna suczka Czibi. Czibi była bardzo wesołą, żywiołową, przyjacielską suczką, bez najmniejszego wysiłku rozkochała w sobie wszystkich i tak rozpoczeła się nasza przygoda z chinkami. W niedługim czasie zamieszkał z nami Maciuś, po kilkunastu miesiącach zaczeliśmy jeździć na wystawy osiągając duże sukcesy wystawowe.
W 2012r. urodziły się pierwsze szczenięta Aga Amore Złota Różyczka z Gór FCI i Albi Złota Różyczka z Gór FCI po Czibi i Maciusiu Złotych Medalistach. Aga Amore Złota Różyczka z Gór FCI z tego miotu jest Championką: Romanian, Bośni, Hercegoviny, Interchampionem, zaś Albi Złota Różyczka z Gór FCI jest Championem Polski tak jak jego rodzice.
W krótkim czasie zamieszkały z nami: Agusia, Albi, Atenka oraz Tomek.
Nasza domowa hodowla powstała z zamiłowania do małych, długowłosych, salonowych piesków o królewskim pochodzeniu jaką jest rasą Czin Japoński. Nasze pieski są troskliwie wychowywane w domowych warunkach, każdemu pieskowi poświęcamy dużo czasu przez co są: wesołe, zdrowe, zadbane. Troszcząc się o zdrowie naszych piesków są one pod stałą opieką najlepszych weterynarzy w całym Wałbrzychu, która mieści się na Białym Kamieniu, prowadzona przez lekarzy: P.Dr.H. Frankiewicza i P.Dr.H. Kalinowskiego. Weterynarja jest wyposażona w profesjonalne sprzęty medyczne które umożliwiają szybki powrót do zdrowia psiaków. Pieski są karmione na najlepszej karmie Brit.
Nasza domowa hodowla Złota Różyczka z Gór FCI jest zarejestrowana w Związku Kynologicznym w Polsce.   
   
      
     
https://www.youtube.com/watch?v=agzhGBNWXt4&autoplej=1&kolorek=000305&lup=1&typek=1


 Wszelkie prawa  zastrzeżone . Zdjęcia i teksty są własnością autora, jakiekolwiek ich kopiowanie bez mojej zgody zabronione!
All rights reserved . Pictures and texts are the property of the author, any copying without my permission is prohibited!