This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
 
 


   


Historia hodowli z Chinkami Japońskimi zaczeła się od 2010 roku, kiedy to zawitała piękna suczka Czibi. Czibi była bardzo wesołą, żywiołową, przyjacielską suczką, bez najmniejszego wysiłku rozkochała w sobie wszystkich i tak rozpoczeła się nasza przygoda z chinkami. W niedługim czasie zamieszkał z nami Maciuś, po kilkunastu miesiącach zaczeliśmy jeździć na wystawy osiągając duże sukcesy wystawowe.
W 2012r. urodziły się pierwsze szczenięta Aga Amore Złota Różyczka z Gór FCI i Albi Złota Różyczka z Gór FCI po Czibi i Maciusiu Złotych Medalistach. Aga Amore Złota Różyczka z Gór FCI z tego miotu jest Championką: Romanian, Bośni, Hercegoviny, Interchampionem, zaś Albi Złota Różyczka z Gór FCI jest Championem Polski tak jak jego rodzice.
W krótkim czasie zamieszkały z nami: Agusia, Albi, Atenka oraz Tomek.
Nasza domowa hodowla powstała z zamiłowania do małych, długowłosych, salonowych piesków o królewskim pochodzeniu jaką jest rasą Czin Japoński. Nasze pieski są troskliwie wychowywane w domowych warunkach, każdemu pieskowi poświęcamy dużo czasu przez co są: wesołe, zdrowe, zadbane. Troszcząc się o zdrowie naszych piesków są one pod stałą opieką najlepszych weterynarzy w całym Wałbrzychu, która mieści się na Białym Kamieniu, prowadzona przez lekarzy: P.Dr.H. Frankiewicza i P.Dr.H. Kalinowskiego. Weterynarja jest wyposażona w profesjonalne sprzęty medyczne które umożliwiają szybki powrót do zdrowia psiaków. Pieski są karmione na najlepszej karmie Brit.
Nasza domowa hodowla Złota Różyczka z Gór FCI jest zarejestrowana w Związku Kynologicznym w Polsce.   
   
      
     
https://www.youtube.com/watch?v=agzhGBNWXt4&autoplej=1&kolorek=000305&lup=1&typek=1


 Wszelkie prawa  zastrzeżone . Zdjęcia i teksty są własnością autora, jakiekolwiek ich kopiowanie bez mojej zgody zabronione!
All rights reserved . Pictures and texts are the property of the author, any copying without my permission is prohibited!